خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

114 بازدید

تماس بگیرید

سمپاشی منازل در کاشان، سمپاشی کارخانه ها درکاشان

  • ارسال شده: دی ۲, ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰ ق.ظ
  • انقضاء: 32 روز, 19 ساعت
سمپاشی منازل در کاشان، سمپاشی کارخانه ها درکاشان - تصویر 1

توضیحات

سمپاشی منازل ، سمپاشی کارخانه ها
یکی از مباحثی که با گرم شدن هوا مطرح می‌شود ، لزوم سمپاشی در برخی اماکن و منازل است که با برخورد با جانوران موذی نظیر سوسک و موش و امثالهم ضرورت پیدا می‌کند.بر اساس اعلام کارشناسان بیش از‪ ۷۰۰نوع بیماری مشترک قابل انتقال از حیوان به انسان در دنیا وجود دارد. این در حالی است که سالانه بیش از ‪۱۰۰ میلیارد ریال برای درمان این بیماری‌ها در کشور ایران هزینه می‌شود

نکته مهم در این مساله این است که افراد ناآشنا با استفاده از سموم نباتی، سلامت افرادخانواده بخصوص کودکان، میانسالان، خانم‌های باردار و بیماران قلبی، کلیوی، ریوی و … را به خطر می‌اندازند. استفاده از سموم نباتی غیراستاندارد و تایید نشده خطر سقط جنین، مشکلات پوستی، عصبی و تنفسی را افزایش می‌دهد.

در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین اقدامات در مبارزه با حشرات و جانوران موذی، استفاده از سموم شیمیایی است. ضمن اینکه افرادی هم هستند که خودشان از عطاری‌ها اقدام به خرید سم می‌کنند و بدون در نظر گرفتن دوز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌های اشتباه، از آن استفاده می‌کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات هدف را نسبت به این گونه سموم مقاوم می‌کنند.

گاهی ریختن این سم‌ها در چاه‌های فاضلاب موجب بیماری و نابودی میکروارگانیسم‌های موجود در چاه می‌شود و به محیط‌زیست آسیب می‌رساند. بسیاری از سم‌های موجود در عطاری‌ها و سم‌فروشی‌های غیر‌معتبر، سموم گیاهی درجه پایین و محتوی مواد دکلره است که می تواند تا ۴۰ سال در محل باقی بماند و از خانواده د.د.ت محسوب می‌شود که بسیار خطرناک است.

باید به خاطر سپرد که حتماً از شرکت‌های سم‌پاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت برای این کار کمک گرفته شود

شرکت سمپاشی و خدمات بهداشتی پیشگامان بهداشت محیط با شماره ثبت:۴۲۱۳ آمادگی خود را جهت کنترل محیط زیست و پاکسازی مراکزی نظیر خانه ها و منازل مسکونی – کارخانه ها – بیمارستانها – هتلها و سایر اماکن خصوصی و عمومی علیه انواع سوسک (ریز و درشت) – عقرب – رطیل – موش – هزارپا – مورچه – کک – موریانه – شپش – ساس – پشه – مگس خانگی – سوسریها – ملخ‌ها – عنکبوتها و … اعلام میدارد.

سمپاشی منازل – کارخانه ها ۱۰۰٪ تضمینی
سمپاشی ـ شرکت سمپاشی – سمپاشی سوسک ریز – سمپاشی سوسک درشت -شرکت سمپاشی در کاشان
مبارزه با انواع حشرات (سمی و غیر سمی )، جوندگان و موجودات موذی (بهسازی – سمپاشی – گندزدائی)

مدیریت : جناب آقای مهندس صالحی(کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست)
سمپاشی سوسک درشت-دفع حشرات موذی کاشان-شرکت سمپاشی کاشان-پیشگامان بهداشت محیط-سمپاشی منازل در کاشان-سمپاشی کارخانه ها در کاشان
همراه : ۰۹۱۳۲۶۰۳۴۱۳ و ۰۹۱۳۹۶۱۲۶۶۵

اشتراک گذاري اين صفحه:

  

114 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : 9595fe1d2e6ab8f1

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
نمایش همه آگهی های 09132603413