خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

137 بازدید

تماس بگیرید

برق جامع (برق درجه و برق درجه )

  • ارسال شده: دی ۱, ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰ ق.ظ
  • انقضاء: 42 روز, 1 ساعت
برق جامع (برق درجه  و برق درجه ) - تصویر 1برق جامع (برق درجه  و برق درجه ) - تصویر 2

توضیحات

برق خودرو درجه ۲
رشته برق خودرو یا همان باتری سازی از رشته های بسیار پرطرفدار و مهم سازمان فنی و حرفه ای می باشد که از نظر مدرک و اعتبار هم پایه رشته اتومکانیک است. در برق خودرو درجه ۲ کارآموز در ابتدا فلزکاری و ابزارشناسی را آموزش میبیند پس از آن اصول و مبانی برق خودرو تعمیرات و نگهداری باتری و سوئیچ و ایمو بلایزر و تعمیرات وتست دینام همینطور آلترناتور و استارت را آموزش خواهد دید. و سیستم جرقه زنی هم جزء آموزش درجه دو می باشد. آموزش اصول کار رله ها و طرز سوار کردن رله در مدارهای برقی خودرو را یاد خواهند گرفت. سیم کشی و نقشه خوانی از مباحث اصلی این دوره است و در پایان طرز کار سیستم کولر و عیب یابی سیستم و طریقه شارژ کولر به صورت کامل آموزش داده خواهد شد . .همجنین در این دوره طرز کار با مولتی متر دیجیتال و آنالوگ به صورت کاملا تخصصی آموزش داده میشود همچنین در این دوره سیستمهای انژکتوری و کار با دیاگ به صورت کامل آموزش داده می شود که شامل : معرفی انواع ایسیو ها معرفی سیستم انژکتوری آموزش سیم کشی و نقشه خوانی سیستم انژکتوری روش کار با نقشه های مدارات انژکتوری و شناسائی پین اوت ایسیو ها. شناسائی سنسورها و عملگرها طرز کار آنها و نشانه های خرابی آنها. خواندن پارامترهای دستگاه دیاگ و تحلیل پارامترها . آموزش کامل سیستم ایموبلایزر و عیب یابی و رفع عیب این سیستم.
انژکتور دیاگ
در این دوره چه مباحثی آموزش داده می شود: این دوره شامل معرفی کامل سیستم انژکتوری وطرز کار سنسورها و عملگرها می باشد . در این دوره انواع ایسیو به کار آموزان معرفی می شود عیب یابی سنسورها و عملگرها به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می شود. همچنین کار با دستگاه دیاگ و مولتی متر به صورت کامل آموزش داده میشود . پین اوت انواع ایسیو ها سیم کشی و نقشه خوانی به صورت کامل آموزش داده میشود بهمراه کار عملی بر روی خودرو. اهمچنین سیستم ایموبلایزر یا همان ضد سرقت از جمله مباحث این دوره می باشد.
برق درجه ۱ :
پیش نیاز این دوره برق درجه ۲ و انژکتور و دیاگ می باشد.

در این دوره سیستم مالتی پلکس ایرانی وفرانسوی به صورت کامل آموزش داده می شود.

از جمله کار با دیاگ روی خودروهای مالتی پلکس و تحلیل مدارهای برقی این گونه خودروها .

شناسائی انواع نودها مانند ccn cbm bsi com2000 fm bcm bm34 ویونیت ایربگ و دانلود و پیکربندی آنها .

آموزش مقدمات الکترونیک و تعمیر بردهای مالتی پلکس سخت افزاری و نرم افزاری آموزش پرگرم کردن نودهای مالتی پلکس.

یکی از مباحث این دوره تعمیرات ایسیو می باشد که شامل:
مبانی الکترونیک.

شناسائی انواع ایسیو .

تحلیل مدارهای کنترلی ایسیو .

تحلیل مدارهای داخلی ایسیو .

و آموزش روش تحلیل مدار ها به روش مهندسی معکوس.

تا دیگر مجبور نباشید برای تعمیر هر ایسیوئی دوباره دوره لازم داشته باشید.

تعمیرات سخت افزاری ایسیو و لحیم کاری حرفه ای که در زمان تعمیر ایسیو بسیار مهم است.

تعمیرات نرم افزاری انواع ایسیو ها از روشهای Gtag یا استفاده از آداپتور با پروگرمرهای مختلف. آموزش کار با اسیلسکوپ و سیگنال گیری از میکرو و آیسی ها روی برد.

آموزش ساختن دستگاه تست ایسیو ساده و بسیار کار بردی که قابل توسعه باشد. آموزش کار با دستگاه تستر ایسیو . آموزش داده خواهد شد.
برق جامع:
کاملترین دوره برق خودرو از پایه تا فوق تخصصی شامل:برق خودرو یا باطری سازی تعمیرات دینام- استارت- آلترناتور- سوئیچ باطری- اصول کار رله ها -تحلیل مدار های برقی سیم کشی و نقشه خوانی آموزش کامل سیستم انژکتوری همراه با کار با دیاگ ،نقشه خوانی و سیم کشی تحلیل پارامتر ها –کار با مولتی متر بر روی خودرو تعمیرات ایسیو شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تحلیل مدارات الکترونیکی ایسیو –کار با اسیلوسکوپ و پروگرمر و دستگاه تست ایسیو –ادیت کردن برنامه های ایسیو آموزش تخصصی سیستم های مالتی پلکس همراه با تعمیرات برد های الکترونیکی (سخت افزاری و نرم افزاری ) مانند به صورت کاملا تخصصی همراه با روش دانلود پیکر بندی و پروگرم کردن نود ها Bsi-bcm-fn-ccn اصول کارکرد انواع سیستم مالتی پلکس ایرانی و فرانسوی –سیم کشی و نقشه خوانی سیستم مالتی پلکس-تنظیم موتور-ابزار شناسی-آلترناتور کولر

اشتراک گذاري اين صفحه:

  

137 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : 5495fe0940f4f05a

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....
نمایش همه آگهی های 09123197112