خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تیم کوک: آیفون‌ها به اختیار کاربران کند خواهند شد

دیجیتال دی ۲۸, ۱۳۹۶

کسانی که سال‌هاست آیفون‌های قدیمی خود را نگه داشته‌اند، مطمئنا پس از بروزرسانی به نسخه‌های جدید iOS کند شدن دستگاه خود و پایین آمدن عملکرد آن را حس کرده‌اند. تصور می‌شد که اپل برای اینکه افراد را به خرید آیفون‌های جدید ترغیب کند، آیفون‌های قدیمی را کند می‌کند. اپل چند هفته پیش رسما اعلام کرد که آن‌ها واقعا آیفون‌های قدیمی را کند می‌کنند، ولی به خاطر اینکه عمر باتری دستگاه پایین نیاید.

آپدیت بعدی سیستم عامل iOS در ابتدا به صورت آزمایشی در ماه فوریه عرضه می‌شود.

پس از اعتراف اپل به این حرکت، سر و صدای زیادی به پا شد و حتی جمعیت زیادی از اپل به خاطر این حرکت شکایت کردند. تیم کوک دیروز در مصاحبه‌ای با شبکه‌ی خبری ABC گفت که بروزرسان بعدی iOS 11 این امکان را به کاربران می‌دهد که اگر می‌خواهند، فرکانس پردازنده‌ی دستگاه خود را به اندازه‌ی اصلی برگردانند. اپل فرکانس آیفون‌های قدیمی را از نصف هم کمتر می‌کرده.

تیم کوک گفته است: «کاری می‌کنیم تا افراد وضعیت سلامت باتری خود را به شفاف‌ترین حالت ممکن ببینند.»

مدیر عامل اپل هم‌چنین می‌گوید که پس از آپدیت، آیفون قبل از پایین آوردن سرعت دستگاه در مواقع ضروری، به افراد اطلاع می‌دهد.

آپدیت بعدی سیستم عامل iOS در ابتدا به صورت آزمایشی در ماه فوریه عرضه می‌شود و در نهایت در ماه مارس به صورت نهایی در اختیار همه قرار خواهد گرفت.

  

6743 بازدید کل ، 12 امروز

  

یک پاسخ تا “تیم کوک: آیفون‌ها به اختیار کاربران کند خواهند شد”

 1. ایفون عالیه

ارسال نظر

 • «جدید»، «بهترین» است؟!

  با در دی ۲۸, ۱۳۹۶ - 2 نظرات

  هفته‌ی پیش قصد تعویض گوشی موبایلم را داشتم. بعد از دو سالی که از آن استفاده کرده بودم مطابق انتظار، دیگر به‌خوبی روز اول کار نمی‌کرد. درواقع ایرادات جزئی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری موجود در آن، هرکدام مزید بر علت تعویضش به‌حساب می‌آمد. مثل بیشتر افراد، در اولین قدم لیستی از مدل‌های مختلف گوشی موبایل را […]

 • تیم کوک: آیفون‌ها به اختیار کاربران کند خواهند شد

  با در دی ۲۸, ۱۳۹۶ - 1 نظرات

  کسانی که سال‌هاست آیفون‌های قدیمی خود را نگه داشته‌اند، مطمئنا پس از بروزرسانی به نسخه‌های جدید iOS کند شدن دستگاه خود و پایین آمدن عملکرد آن را حس کرده‌اند. تصور می‌شد که اپل برای اینکه افراد را به خرید آیفون‌های جدید ترغیب کند، آیفون‌های قدیمی را کند می‌کند. اپل چند هفته پیش رسما اعلام کرد […]